​Spustili jsme lavinu dobrovolnictví

  • Klient: Ratolest Brno
  • Média:
  • Realizace: 2014
​Spustili jsme lavinu dobrovolnictví

Marketingová výzva

CSR - Společenská odpovědnost firem. Na jednu z klíčových oblastí CSR, tedy firemní dobrovolnictví, se zaměřil projekt „Spouštíme lavinu dobrovolnictví“. S tímto projektem se na nás obrátila nezisková organizace Ratolest Brno, abychom se stali jeho odborným garantem. Naším úkolem bylo seznámit veřejnost, firmy a neziskové organizace v regionu o nově spuštěném projektu.

Naše řešení

Prvním úkolem, do kterého jsme se pustili, byla tvorba webových stránek www.lavinadobrovolnictvi.cz, které obsahují vše potřebné jak pro zájemce o firemní dobrovolnictví, tak i pro samotné neziskové organizace. Webová prezentace se skládá z informační části a také z klientské sekce, která funguje jako samostatný systém pro registraci firem a neziskových organizací – tedy jako taková burza nabídek a poptávek. Dalším výstupem byl kreativní directmail rozesílaný právě na firmy a neziskové organizace v regionu. Samozřejmostí bylo také naše zapojení se do firemního dobrovolnictví, ať už fyzicky při rekonstrukci prostor pro Bajkazyl Brno, tak formou expertního dobrovolnictví – přednášky, konzultace u zapojených partnerů.

Fotogalerie

Výsledek

  • 250 rozeslaných direct mailů
Na tomto webu používáme soubory cookies, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem „Zásady ochrany soukromí společnosti Ogilvy & Mather Morava, spol. s r.o.“, ke stažení zde.