Bitva o Milovice

30. 10. 2008

Další historickou poznámku si nyní můžeme zapsat do kalendáře jak my, tak společnost VELUX Česká republika. Bitva o Milovice, konaná 17. 10. 2008, jež se odehrála v prostředí středočeského tankodromu Teleček, skončila atypicky - vítězstvím všech zúčastněných stran.

Jednodenní akce s názvem Bitva o Milovice, pod jejíž hlavičkou se skrývala realizace social eventu pro VIP montážníky společnosti VELUX Česká republika, s r.o., se nesla v army duchu ztělesněném nejen co se prostředí týče, ale především náplní celého dne.

Pozvánky formou povolávacího rozkazu přilákaly na tuto akci přibližně 140 účastníků, ergo bylo rozdělením vytvořeno několik army teamů. Každá skupina, doprovázena sličnou hosteskou, absolvovala takové atrakce, z nichž některé prověřily zdatnost účastníků opravdu důkladně. Zatímco jeden ze soutěžních teamů bojoval o přežití v airsoftové bitvě nemilosrdně vystaven profesionálům, druhý poměřoval dovednosti na čtyřkolkách a ve střelbě nejen z optické zbraně, ale i luku a laseru. Další družstva mezi sebou svedla lesní paintballovou bitvu, aby se záhy zúčastnila jízdy ve vozech Hummer a V3S. Vyvrcholením se však pro každého z aktérů stala jízda v bojovém vozidle pěchoty. Výše uvedené atrakce tak sloužily nejen k pobavení, především však k prověření fyzických sil každého z přítomných, neb nebylo účastníka, který by neokusil vše naskýtané.

Smrákající se obloha ukončila „bitvu" plnou náročných disciplín, úsměvy a pohledy jednotlivých účastníků však dávaly znát maximální spokojenost.

Celý den se nesl v duchu svižnosti, zajímavosti a atraktivitě jednotlivých aktivit, veskrze vyplněn nejen výborným občerstvením, ale i tóny příjemné hudby prokládané vstupy moderátora akce. Společnost VELUX zaslouženě odměnila každého rekruta certifikátem „Vojín v záloze", nejzdatnější team byl ohodnocen nejen upomínkovými předměty, ale především uznáním ostatních účastníků.

Právě proto lze tuto „bitvu" považovat za vítěznou pro všechny strany - jak naši, tak společnost VELUX Česká republika a především její partnery - VIP montážníky.Všechny novinky

Na tomto webu používáme soubory cookies, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem „Zásady ochrany soukromí společnosti Ogilvy & Mather Morava, spol. s r.o.“, ke stažení zde.