Fluimucil jde do boje s vlhkým kašlem

27. 10. 2011

Společnost Medicom International má ve svém portfoliu volně prodejný lék Fluimucil 600 s obsahem acetylcysteinu, lékaři nejpoužívanější léčivou látkou pro léčbu vlhkého kašle a nachlazení. Odborníky oblíbený přípravek léčí vlhký kašel rychle a pohodlně. Navíc má protizánětlivý účinek, jeho užívání podporuje imunitu, což vede ke snížení frekvence a závažnosti opakovaných infekcí. Fluimucil 600 je k dostání ve formě šumivých tablet s příjemnou citrónovou chutí.

Lék Fluimucil 600 nyní zahltil česká periodika se svým novým vizuálem. Poprvé také bude kampaň v rozhlasech v seskupení TRIO. V rozhlasovém spotu jsme kladli důraz na samotný název. Účelem této kampaně je jasně propojit vlhký kašel s přípravkem Fluimucil 600. 

Všechny novinky

Na tomto webu používáme soubory cookies, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem „Zásady ochrany soukromí společnosti Ogilvy & Mather Morava, spol. s r.o.“, ke stažení zde.