HONEYWELL - Grand Opening Ceremony

12. 5. 2008

Ogilvy&Mather Morava mělo tu čest zajistit a zrealizovat akci ku příležitosti slavnostního otevření nového vývojového centra společnosti Honeywell v Brně - Honeywell Turbo Technologies Engineering & Test Center.

Slavnostního otevření se vedle prezidentky a generální ředitelky obchodní skupiny Transportation Systems společnosti Honeywell paní Adriane Brown zúčastnil také velvyslanec USA v ČR pan Richard Graber.

Akce byla připravena pro 200 osob z celého světa z řad partnerů, klientů a nejvyššího managementu společnosti Honeywell. Mimo jiné byli pozváni v rámci slavnostního otevření k prohlídce nového areálu také představitelé a studenti Vysokého učení technického v Brně.Všechny novinky

Na tomto webu používáme soubory cookies, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem „Zásady ochrany soukromí společnosti Ogilvy & Mather Morava, spol. s r.o.“, ke stažení zde.