Letní shakespearovské slavnosti míří na hrad Špilberk se dvěma premiérami

29. 5. 2016

I letos je Ogilvy&Mather Morava hrdým spolupořadatelem Letních shakespearovských slavností v Brně. A co nás v tomto roce čeká?

Od 16. července do 12. srpna 2016 ožije nádvoří brněnského hradu inscenacemi Williama Shakespeara. Pikle windsorských paniček, nejznámější milostný příběh všech dob, láska, intriky, lži i žárlivost – na to a mnohem více se můžete těšit po patnáct hracích večerů na Špilberku.

Sedmnáctý ročník Letních shakespearovských slavností v Brně představí pět Shakespearových děl, z toho dvě premiéry. Tou první bude komedie Večer tříkrálový aneb Cokoli chcete v režii Jany Kališové. Druhou premiérou je výjimečná inscenace Michala Vajdičky Othello. Dále se můžete těšit na již kultovní Veselé paničky windsorské, inscenaci Romeo a Julie a komedii Mnoho povyku pro nic.

Vstupenky na letošní Letní shakespearovské slavnosti v Brně můžete stále rezervovat a zakoupit na www.shakespeare.cz nebo v síti Ticketportal.

Těšíme se na setkání na Špilberku!

Všechny novinky

Na tomto webu používáme soubory cookies, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem „Zásady ochrany soukromí společnosti Ogilvy & Mather Morava, spol. s r.o.“, ke stažení zde.