Malování s Davidem

23. 5. 2008

V květnu letošního roku jsme uspořádali pro pacienty Fakultní dětské nemocnice Brno zábavnou soutěž Malování s Davidem. Cílem akce bylo zpříjemnit nemocným dětem pobyt v nemocnici a vytrhnout je tím z každodenního zaběhnutého stereotypu.

Na jeden den se prostory nemocnice změnily ve velkou výtvarnou dílnu, vyzdobenou barevnými balonky. Malování se zúčastnilo téměř 200 dětí, které soutěžily na volné téma v několika kategoriích. Kresby vyhodnotila porota, složená ze zástupců FN Brno a Ogilvy&Mather Morava.

Ceny předal MUDr. František Adamec - člen zastupitelstva JKÚ pro oblast zdravotnictví, ředitel FN MUDr. Roman Kraus MBA a ředitel Ogilvy&Mather Morava Ing. Roman Valla. 

Všechny novinky

Na tomto webu používáme soubory cookies, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem „Zásady ochrany soukromí společnosti Ogilvy & Mather Morava, spol. s r.o.“, ke stažení zde.