Odborný seminář v České republice a na Slovensku pro firmu Deceuninck

2. 12. 2008

Informovat své obchodní partnery o strategii marketingové komunikace příštího roku - to bylo hlavní náplní odborného semináře realizovaného v měsíci listopadu pro společnost Deceuninck.

Hotel Motorsport v Ostrovačicích u Brna, jenž hostil partnery z České republiky, nabídl účastníkům semináře zázemí formou příjemných prostor a výtečného jídla. O zbytek programu se postarali zástupci společnosti Deceuninck, díky nimž ubíhal nabitý program, vyznačující se poutavou prezentací a představením nového produktu Zendow+, svižným tempem, aby byl následně zakončen příjemnou diskuzí všech účastníků.

Identickou záležitost měli možnost absolvovat také obchodní partneři ze Slovenska. Tentokráte na půvabném místě v Beladicích u Nitry, kde se místa konání zhostil hotel Tartuf. Příjemné prostředí, špičkový catering a přátelská atmosféra nedovolily účastníkům jinak, než akci označit za výtečnou a v mnoha ohledech nezapomenutelnou.

Společnosti Deceuninck se tak podařilo za naší podpory vytvořit setkání partnerů na bázi precizní organizace, vzdělávací složky a přátelského přístupu.Všechny novinky

Na tomto webu používáme soubory cookies, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem „Zásady ochrany soukromí společnosti Ogilvy & Mather Morava, spol. s r.o.“, ke stažení zde.