Ogilvy je jedničkou mezi agenturami - oficiálně!

28. 4. 2014

Skupina Ogilvy slaví obrovský úspěch - pyšní se titulem agentura roku 2013. Za úspěchy v kreativitě a efektivnosti získala v soutěži Asociace komunikačních agentur (AKA) největší počet bodů.

Ogilvy dokázala, že je nejen agenturou všestrannou, ale přitom ve všech oblastech velmi silnou. "Ogilvy&Mather Morava přispěla k ocenění také svým letošním úspěchem v soutěži EFFIE, kde jsme získali bronz s kampaní Tantum Verde - Rituály," komentuje Roman Valla, ředitel agentury Ogilvy&Mather Morava.

Soutěž Agentura roku proběhla v rámci festivalu PIAF. Agentury byly hodnoceny podle čtyř kritérií. První kategorii tvořila úspěšnost v domácích i zahraničních soutěžích kreativity a efektivity. Dále se hodnotila image agentury a výkon na základě hodnoty revenue. Posledním kritériem bylo hodnocení dynamiky (měřeno posunem v porovnání s předešlým rokem).

Všechny novinky

Na tomto webu používáme soubory cookies, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem „Zásady ochrany soukromí společnosti Ogilvy & Mather Morava, spol. s r.o.“, ke stažení zde.