Osudové setkání

11. 2. 2010

Počátkem letošního roku jsme pro obchodní centrum Galerie Vaňkovka v Brně uspořádali speciální akci na klíč. Zadáním bylo vytvořit event, který návštěvníkům obchodního centra poodhalí roušku budoucnosti, dokáže jim zodpovědět dotazy o nich samých a zároveň je zábavnou formou provede následujícím, právě započatým rokem 2010.

Zhostíme-li se v první řadě samotného názvu akce - Osudové setkání - je z něj patrný celý duch a podstata akce, přičemž je třeba zmínit i fakt, že obchodní centrum Galerie Vaňkovka se profiluje jako místo setkání - a kdoví, pro někoho třeba i těch osudových.

Osudové setkání ve Vaňkovce započalo 7. ledna, běžný návštěvník procházející pasáží si nemohl nevšimnout speciálně pro tuto akci stvořeného a vyprojektovaného modelu středověkého astrolabu dle návrhu Mgr.Art Petra Hlouška. Uchvacoval nejen svoji složitostí, různorodostí, především však velikostí budící respekt každého z návštěvníků.

Realizaci celého projektu předcházela dlouhá jednání s plně povolanými k dané akci. Jádrem a divácky nejpřitažlivějším prvkem se totiž stal výklad budoucnosti různou formou s odborníky na danou problematiku. Ti se po dobu jedenácti dnů, po které akce trvala, dočasně zabydleli ve čtyřech, speciálně vyprojektovaných a tématicky navržených věštírnách, jež se staly na čas neodmyslitelnou součástí pasáže obchodního centra.

Návštěvníci tak získali jedinečnou možnost navštívit odborníka dle svého uvážení a libovůle a nahlédnout tak do tajů nejen své budoucnosti, ale i sebe samých, a to například za pomoci numerologie, výkladu tarotových karet, automatické kresby, astrologie či astropsychologie.
Součástí a půvabným dokreslením celé akce se staly nejen hostesky provázející Osudovým setkáním, především však záměr prodeje speciálních věšteckých koláčků, jehož se s elegancí a laskavostí sobě vlastní výše zmíněné dámy zhostily. Výtěžek ze speciálně napečených a navržených věšteckých koláčků, jejichž útroby skýtaly pozitivní sdělení budoucnosti, putoval záhy po skončení akce na charitativní účely. Nelze opomenout fakt, že si toto pečivo plné překvapení zakoupilo a napomohlo tak dobré věci více než dvě tisícovky návštěvníků.

Nakupující, jež navštívili obchodní centrum v pozdějších odpoledních hodinách, uchvátila podvečerní projekce odehrávající se za doprovodu vážné hudby na zdech středového centrálního prostoru. Obrazce v animaci, která byla vytvořena přímo na míru této akci, rozehrály na zdech svoji magickou hru a zdárně pokračovaly až do uzavření pasáže.

Akce Osudové setkání vzbudila díky svému netradičnímu obsahu a pojetí také pozornost medií. Novinové články pozitivně hodnotily nejen reakce návštěvníků, neopomněly však i na zajímavé názory přítomných odborníků - věštců.

Publikované zprávy tak predikovaly, jak byla akce po skončení hodnocena nejen námi, především však klientem a těmi, kterých se dotýkala nejvíce - návštěvníků obchodního centra Galerie Vaňkovka.

Osudové setkání
Osudové setkání

Všechny novinky

Na tomto webu používáme soubory cookies, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem „Zásady ochrany soukromí společnosti Ogilvy & Mather Morava, spol. s r.o.“, ke stažení zde.