Připravili jsme pro EURONICS nápaditou podzimní TV kampaň

26. 10. 2011

Pro našeho klienta jsme vytvořili kreativní návrh z prostředí oblíbených stand-up komedií a následně vyrobili celkem deset originálních TV spotů, se kterými se budete do konce roku setkávat na tv obrazovkách.

Prostředí oblíbených stand-up komedií přináší na televizní obrazovky nápaditá a vtipná podzimní kampaň společnosti EURONICS. Celkem deset originálních TV spotů pro ni kreativně navrhla a vyrobila agentura Ogilvy&Mather Morava. Uvolněný charakter jednotlivých spotů a netradiční forma prezentace vybraných produktů dovolují vybočit ze zažitého stylu, jakým konkurenční elektrořetězce prezentují své produkty. Silnou stránkou kreativního konceptu je jeho využitelnost i pro tvorbu komunikačního obsahu generovaného samotnými uživateli a díky jeho atraktivitě také velký potenciál pro šíření WOM.
„Námi navržený koncept stand-up umožňuje flexibilně reagovat na komunikační potřeby klienta a ve velmi krátkém časovém úseku vytvořit nový spot na konkrétní produkt při zachování nízkých produkčních nákladů," upřesnil koordinátor projektu, Tomáš Kadlec z Ogilvy&Mather Morava.
„Spoty jsou netradiční pozvánkou k nákupu spotřební elektroniky v největší síti elektroprodejen EURONICS. Kampaň HVĚZDY EURONICS využívá pro komunikaci široké spektrum komunikačních nástrojů - především TV, outdoor, on-line media a instore marketing," dodává Vít Šerý, marketingový manažer EURONICS.
Navržená koncepce staví na spojení vtipné scénky, tematicky zaměřené na představený produkt a osobité prezentace v podání profesionálních komiků českých stand-up show (například oblíbený Comedy Express nebo NaMikrofon). Závěr spotu vyplňuje tradiční produktový packshot s cenou a benefity. EURONICS zatím počítá s uvedením pěti různých spotů v listopadu a dalšími pěti v prosinci.

Všechny novinky

Na tomto webu používáme soubory cookies, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem „Zásady ochrany soukromí společnosti Ogilvy & Mather Morava, spol. s r.o.“, ke stažení zde.