Rekordní ročník Letních shakespearovských slavností je za dveřmi

19. 6. 2017

Již za několik týdnů odstartuje série představení Letních shakespearovských slavností v Brně. Pro diváky připravila Agentura Schok společně se spolupořadatelem Ogilvy&Mather Morava rekordních 19 představení.

Od 17. července do 9. srpna 2017 se na nádvoří brněnského hradu Špilberk premiérově představí dvě inscenace Shakespearovy tragédie Hamlet, a to pražská produkce s Jaroslavem Pleslem a ostravské nastudování s Tomášem Savkou v hlavních rolích. Premiérový trojlístek doplní speciální komponovaný večer s Janem Třískou Pocta Shakespaerovi připravený k loňskému Shakespearovu výročí překladatelem prof. Martinem Hilským, který večerem osobně provází. Reprízovat se budou oblíbené komedie Mnoho povyku pro nic, Večer tříkrálový aneb Cokoli chcete a Veselé paničky windsorské. Chybět nebude ani slovenská inscenace tragédie Othello.

Vstupenky na letošní Letní shakespearovské slavnosti v Brně můžete stále rezervovat a zakoupit na www.shakespeare.cz nebo v síti Ticketportal.

Těšíme se na setkání na hradě Špilberku!

Všechny novinky

Na tomto webu používáme soubory cookies, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem „Zásady ochrany soukromí společnosti Ogilvy & Mather Morava, spol. s r.o.“, ke stažení zde.