Špilberk již po šestnácté ovládnou Letní shakespearovské slavnosti

30. 4. 2015

Ogilvy&Mather Morava se i letos podílí na přípravě nejznámějšího divadelního festivalu pod širým nebem v České republice.

Nejslavnější milostný příběh všech dob, úspěšné představení z Ostravy, hvězdné obsazení a zážitek pod širým nebem s kouzelnou atmosférou hradu Špilberku – nejen to přináší šestnáctý ročník Letních shakespearovských slavností v Brně.

Letní shakespearovské slavnosti v Brně letos lákají na celkem sedmnáct představení šesti vybraných her známého anglického dramatika. Premiérou letošního divadelního festivalu bude inscenace Romeo a Julie v režii autorského tandemu SKUTR – Martin Kukučka a Lukáš Trpišovský. K letošnímu repertoáru dále patří hry Mnoho povyku pro nic, Zkrocení zlé ženy, Jak se vám líbí, Sen noci svatojánské a již tradiční Veselé paničky windsorské.

“Myslím, že letos bude opět nejtěžší volbou vybrat z vyrovnaných her. Pro návštěvníky festivalu je také připraveno občerstvení v podobě grilovaných dobrot, točeného piva i nealka, u vchodu můžete zakoupit také knižní podobu díla Williama Shakespeara v překladu Martina Hilského. Teď už zbývá jen přát si krásné počasí,“ říká Roman Valla, ředitel spolupořádající agentuy Ogilvy&Mather Morava. 

Těšíme se na Vás na Špilberku!

Všechny novinky

Na tomto webu používáme soubory cookies, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem „Zásady ochrany soukromí společnosti Ogilvy & Mather Morava, spol. s r.o.“, ke stažení zde.