Točíme nové TV spoty pro EURONICS

28. 10. 2012

Letos jsme opět uspěli ve výběrovém řízení na nové TV spoty společnosti EURONICS a obhájili tak loňskou spolupráci s největší skupinou elektroprodejen na území České republiky. Nahlédněte do zákulisí natáčení podzimní kampaně EURONICS.

Kromě neodolatelné nabídky elektrospotřebičů z prodejen EURONICS bude hlavní hvězdou letošní TV kampaně herec Jan Plouhar, kterého znáte například ze seriálu Ulice nebo Kriminálka Anděl. Těšit se můžete na osobitý humor a historky ze života, pomocí kterých představí nejžhavější nabídku této sezóny.

"Loňská kampaň pro nás znamenala velmi zajímavou práci díky možnosti uvést v život koncept postavený na humoru StandUp komedií. Ukázalo se, že to jednoduše funguje a pro diváky přestavuje příjemný způsob, jakým jsou informováni o aktivitách a službách společnosti EURONICS. I v letošním roce chceme ve spolupráci s klientem přinést divácky atraktivní model," upřesňuje Tomáš Kadlec z Ogilvy&Mather Morava, zodpovědný za realizaci TV kampaně pro rok 2012. "Dosud mohli diváci v průběhu září shlédnout několik mutací 20s spotů zaměřených na sezónní výprodej".

Video

Všechny novinky

Na tomto webu používáme soubory cookies, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem „Zásady ochrany soukromí společnosti Ogilvy & Mather Morava, spol. s r.o.“, ke stažení zde.