TONDACH podporuje děti v pěti dětských domovech

8. 4. 2010

Společnost TONDACH Česká republika na konci loňského roku předala do 5 dětských domovů v České republice 15 keramických režných soviček. Děti je ve volném čase podle své fantazie za pomocí různých výtvarných technik nabarvily. Nejčastější byl nátěr glazurou a následné vypalování v peci.

Z každého dětského domova bylo vybráno 10 soviček, které byly nabízeny v dobročinné aukci na internetových stránkách společnosti TONDACH po dobu dvou měsíců. Každý si tak mohl koupit ojedinělou sovičku pro sebe anebo jako originální dárek pro své blízké.
Celkový výtěžek z jejich dražby 39 800 Kč poputuje zpět do dětských domovů. Odměnou pro úspěšné dražitele je kromě pomoci dobré věci také sleva v hodnotě až 30% na střešní tašky TONDACH!

K této částce navíc společnost TONDACH přidá každému dětskému domovu poukaz na 33.000 korun na sortimetnu TONDACH.
Keramická sovička jako prostor pro dětskou seberealizaci nebyla vybrána náhodou. TONDACH dlouhodobě podporuje chov Sovy pálené v pěti zoologických zahradách v Česku. Dětské domovy, které byly vybrány do této akce, jsou právě v blízkosti těchto ZOO.

Všechny novinky

Na tomto webu používáme soubory cookies, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem „Zásady ochrany soukromí společnosti Ogilvy & Mather Morava, spol. s r.o.“, ke stažení zde.