TONDACH podporuje Sovu pálenou!

20. 8. 2009

Sovy jsou v našich zeměpisných šířkách spojovány především s moudrostí. Za jednu z nejkrásnějších sov se pokládá sova pálená, která je v České republice silně ohrožená a její stavy se odhadují kolem pouhých pěti set párů.

Právě tento vzácný druh si vybrala společnost TONDACH Česká republika s.r.o. pro sponzorství v rámci všech českých zoologických zahrad. Tedy všude tam, kde se chovem sovy pálené zabývají. „Myslím, že jsme vybrali jednoznačně nejvhodnějšího kandidáta ze zvířecí říše.
Spojení TONDACH, firmy kladoucí důraz na životní prostředí, a sponzoring sovy pálené jde ruku v ruce. Při výrobě pálených střešních tašek používáme pouze kvalitní přírodní suroviny. V naší nabídce střešních doplňků je i keramická sova pálená," vysvětluje Jana Klasová, marketingová vedoucí společnosti TONDACH Česká republika s.r.o.

Přesto, že je sova pálená aktivní především v noci, můžete ji při trošce štěstí zahlédnout i přes den v zoologických zahradách v Praze, Olomouci, Děčíně, Ústí nad Labem a v Hluboké nad Vltavou.

Všechny novinky

Na tomto webu používáme soubory cookies, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem „Zásady ochrany soukromí společnosti Ogilvy & Mather Morava, spol. s r.o.“, ke stažení zde.