Zajišťujeme PR pro Tatrachemu

17. 3. 2014

Úspěšně jsme obhájili loňskou pilotní spolupráci se společností Tatrachema, jejíž produkty zná a používá již několik generací „Čechoslováků", a navázali na ni i v roce 2014.

Společně budeme realizovat komunikační aktivity v oblasti public relations, jejichž cílem bude posílení pozice Tatrachemy u českého spotřebitele i výraznější komunikační podpora portfolia, které se týká mimo jiné také legendárních značek Diava nebo Fixinela. 

„S agenturou Ogilvy&Mather Morava jsme navázali spolupráci na základě předložené komunikační strategie, která plně odpovídala našim záměrům na českém trhu. Přesvědčil nás profesionální přístup ze strany Ogilvy&Mather Morava i nekončící přísun podnětů, jak naši pozici na trhu posunout. Společně bychom našim zákazníkům rádi ukázali, že tradiční značky, na které byli léta zvyklí, jsou po stránce kvality a účinnosti často lepší volbou, než silné zahraniční brandy, které znají z TV", uvedla Marta Matyášová, jednatelka TATRACHEMA CZ.

TATRACHEMA CZ, společnost s ručením omezeným se sídlem v Hodoníně je dceřinou společností TATRACHEMA, výrobné družstvo Trnava, jejíž počátky se datují k roku 1945 respektive k roku 1951. Na českém trhu zajišťuje TATRACHEMA CZ prodej jejich produktů s výhradním zastoupením. Výrobky se značkou TATRACHEMA mají na českém trhu dlouholetou tradici a jsou zákazníky vyhledávány pro svou kvalitu a dostupnou cenu. Mezi nejznámější značky v portfoliu TATRACHEMY patří FIXINELA, DIAVA, TORO, CITRA a další. Jedná se o výrobky bytové chemie jako například kuchyňské a koupelnové čisticí prostředky, WC čističe, prostředky na čištění nábytku, prostředky na úpravu textilií, saponáty, autokosmetiku, tělovou kosmetiku nebo koupelové soli.

Všechny novinky

Na tomto webu používáme soubory cookies, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem „Zásady ochrany soukromí společnosti Ogilvy & Mather Morava, spol. s r.o.“, ke stažení zde.