Získali jsme nového klienta, Nákupní centrum Královo Pole

5. 1. 2016

Na podzim minulého roku jsme se zúčastnili výběrového řízení na zajištění aktivit public relations Nákupního centra Královo Pole. Tendr jsme vyhráli. Klient ocenil námi předložené řešení se zapojením místních komunit do života centra. Spolupráce odstartovala začátkem tohoto roku a zaměří se především na komunikační podporu plánovaných akcí Nákupního centra Královo Pole.

O Nákupním centru Královo Pole

Nákupní centrum je situováno v brněnské městské části Královo Pole na ulici Cimburkova 4. Naleznete zde přes 80 obchodů a nonstop otevřený hypermarket Tesco. Pro příjemné chvilky s nejbližšími mohou návštěvníci využít některou z kaváren nebo restaurací s téměř celosvětovou nabídkou jídel. K večerní zábavě s přáteli je určeno několik bowlingových drah.

Pro nejmenší je určen dětský koutek, maminky naopak ocení přebalovací místnost. Nákupní centrum disponuje bankomaty, směnárnou, lékárnou a také ručním mytím aut. V celém areálu je k dispozici zdarma Wi-Fi připojení k internetu.  Centrum je obsluhováno linkami MHD a pro automobilisty je určeno kryté parkoviště s kapacitou 862 míst.

www.krpolenc.cz

Všechny novinky

Na tomto webu používáme soubory cookies, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem „Zásady ochrany soukromí společnosti Ogilvy & Mather Morava, spol. s r.o.“, ke stažení zde.